Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    Sziasztok,

    Porszívó keresésben vagyok és kicsit elvesztem... :U Mindenhol szalagparketta van és kisebb-nagyobb szőnyegek, illetve akad még 2 macska is.

    Kezdésnek elhoztam egy Roborock H7-et és igazából egész jó volt (bár az egyik szőnyegre amint rátettem megállt a motor mindig) de visszavittem mert a módválasztó gomb nem működött. Ahogy olvastam H6-al sokaknak volt gondja azzal a gombbal szóval talonban még ott van ha nincs más de első körben más felé nézelődik.

    Ami most így elsőre fura kicsit nekem az a Dyson árazása. Ahogy nézem nálunk (külföldön élek) kicsit más kiszerelések vannak (V11 Total Clean, V10 Absolute+, stb.) aztán kicsit furcsállom a V11 árazását. Megpróbáltam megfogalmazni vagy háromszor de inkább itt a link.A Näytä kaikki gombbal lehet lenyitni a hozzávalókat. A V11 total clean olcsóbb mint a V10 absolute pedig a mini motorized tool-on kívül ugyanaz van benne (de még ha megrendelem külön akkor is olcsóbb :DDD). Valamiért van egy olyan érzésem hogy az a catch, hogy hiába V11 még csavarozós akkuja van gyorszáras helyett... (V11 legnagyobb húzóereje nálam a gyorsan cserélhető akksi).

    Nyitott vagyok minden márkára kivéve a Samsungot.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák