Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dockey

    csendes tag

    Sziasztok,

    Ugy lattam magyar nyelven meg sehol nincs rola hasznalhato informacio technikai adatokon kivul, hat ime:

    ConvertX PX-TV402U

    TV tuneres USB-s digitalizaló, rendelkezik Antenna bemenettel, sztereo RCA, kompozit es S-Video. Adnak hozza egy jopofa kis taviranyitot, illetve egy USB-s infra vevot. Szoftver ugyileg sajnos nincs jol ellatva. CD-n talalhato a drivere, amit erdemes egybol netrol frissiteni, illetve WinDVR 5, ez lenne hivatott nezni, illetve felvenni videokat, TV csatornakat, WinDVD Creator, ez pedig DVD osszeallito progi.

    WinDVR beallitasok utan (Magyarorszag, kabelTV csatornai vegigscannelese) egybol kibujik a szog a zsakbol. Ugyanis ilyen fapados es bugos programot reg nem lattam, mint az. Egyreszt, magyarorszag szerinte Secam rendszeru, ezert a TV csatornak nagyreszehez nincs hang, masreszt ha a megtalalt TV adas csatornaszama nagyobb, mint 256, akkor azokat nem tudja eltarolni. A sikeresen eltarolt csatornakat finomhangolni kell egyenkent, mivel egyiket se tudta tisztan beloni. NVidia kartyaval 2 kijelzo!? egyik a monitor, masik a tv. Probaltam a WinDVR ablakot atmozgatni TV-re, onnantol fekete lett a kep, visszahuztam monitorra, fekete. Kilep, visszalep, megjavult.

    Gondoltam nezek valami ertelmesebb programot hozza, le is huztam ChrisTV shareware verziojat. Haat... Jol felszerelt program, de mintha nagyon bugzana. Probaltam a felveteli tulajdonsagokat beallitani (pl divx, 3mb), erre kirakott egy atlatszo activemovie ablakot, onnantol meg is halt a program. Na jo, vissza amit adtak hozza kedves WinDVR-hez. Nezzuk a felveteli lehetosegeit. Idozitett felvetel, nagyszeru. Be is allitottam este vegyen fel nehany musort divx-es aviba. Hat reggelig nem jutott a vegere. Winchesteren hely volt, reggelre egy odafagyott WinDVR fogadott. Felet vette fel, mint amit szerettem volna.

    KabelTV-re erdemes egy izolatort vagy egy galvanikus levalasztot tenni foldhurok megszuntetesehez, kulonben szep feher csikok fognak vandorolni a kepen. Valahogy csodakent tekintettem erre a szerkezetre, amig meg nem lett. Nagyon jo lehetne, de ilyen szoftverkoritessel... Mar egy 8000Ft-os tunerhez is sokkalta jobban felszerelt programokat mellekelnek.

    Barkinek barmilyen javaslata van a hasznalhatobba tetelehez, az ne titkolja!

    Udv,
    Dockey

Új hozzászólás Aktív témák