Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PSasa

    tag

    Még karácsony elött sikerült Euronics~Cetelemes akcióban venni egy 42G30 pana TV-t.180e-ből még lejött az eladott xbox ára, ami elég barátivá tette.
    Sajnos a panáéknál még mindig maradian kezelik az "új" technikai lehetőségeket amivel a felhasználó komfort érzete javítható lenne! Pár éve volt egy pana HDD-s asztali DVD ami konkrétan nem bírta DVD R+, az újra írható lemezeket nem ismerte és dvd-re írni 1x -en tudott!! de még is megvettem, mert volt benne TBC, meg DV in. Szóval szolgáltatások terén sose voltak toppon.
    Persze kép minőséggel elégedett vagyok, de a körítés amit adnak mellé kicsit vicces. Média lejátszó részével megtalálni vmit egy 1TB-os vincsin katasztóva. A mappa nézetnek nevezett megoldásban nekem nem sikerült megtalálni a rendszert és minden egyes beolvasás "percekig" tart. A HD kamera felvételeit nem ismeri fel!! :W
    Az internetes tartalmak kb 3 perces csodának jók a korlátozott elérés miatt.
    Hozzá teszem ez elött is pana plazmám volt, csak HD-ready. Persze a vétel elött ezek a "hátrányok" ismertek voltak, és ennek ellenére is 42G30-ra esett a választás. Vettem mellé egy ASUS O!Play-t így nekem kerek a film nézés.
    Még egy apróság. A bemenetek neveit miért nem lehet átírni (pl PC, MediaPlayer, UPC)
    Valaki panaszkodott a szállításra. A 42G30, dobozában, befért egy SUZUKI Swift sedan hátsó ülésre, állítva. Igaz az ablakot le kellett húzni kb 15 cm-t a doboz sarka miatt :))
    Szóval szép ez a TV meg jó is, de ezek az apróságok kikivánkoztak.

    Ja és kár ezért a sok off-ért, hogy ki milyen tv-t nem néz. Átláthatatlanná tesz a Plazma Tv topikot :)

  • PSasa

    tag

    válasz KTTech #1372 üzenetére

    Köszönöm, megtaláltam (49o).
    Jól el van dugva a menüben :)

    B.Ú.É.K. minden fórumtársnak!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák