Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    Sziasztok!

    Nem találtam komplett "milyen tv-t vegyek" topikot, ezért ide írok, ha van ilyen jellegű hely külön, akkor bocsi :B

    Tévévásárlás előtt állok, nem igazán értek a dologhoz, lenne pár kérdésem:

    Átolvastam az első hozzászólást de még mindig nem tudom eldönteni LCD-t vagy Plazmát. Meg vannak a boltokban LED tévék is, ez ha jól tudom sima LCD, csak a háttérvilágítás LED-es, ezeknek a képe sokkal szebb a normálhoz képest, mennyire közelíti meg a Plazmák minőségét?

    Ti mit ajánlanátok nekem?
    - 82 centiben gondolkodtam, 2-3 méter távolságból nézném a cuccot. Most egy 55 centis SD tévém van, ahhoz képest ez is nagy előrelépés lenne.
    - Tetőablakkal szemben. Ez nyilván LCD felé vagy matt Plazma felé billenti a dolgot.
    - Amire használnám: Játék (PS3/PC), film (sok DVD-m van azokat nézném főként, illetve hasonló minőségű családi videókat, PS3 elvileg elég jól felskáláz, majd DM-Fan kijavít ha rosszul tudom :B ).
    - Amire nincs igényem: 3D, Smart TV (Csak takarékosságból, bár ahogy végigmentem ma az Euronics kínálatán nehezen találtam olyat ami vagy egyik vagy másik kategóriába ne illett volna bele)
    - Szeretném ha megbízható lenne
    -Nagyjából 100.000 forintot szánnék rá, remélem ennyiből megoldható

    Előre is köszi, remélem mindent leírtam ami fontos :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák