Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowbull

    addikt

    válasz panpeter92 #39047 üzenetére

    neked megy nehezen az irott szoveg ertelmezese es en vagyok a troll...

    semmilyen racionalis indokot nem tudok neked mondani, hogy miert veszek 65-ost. Minden indok irracionalis. Az asszony peldaul teljesen hulyesegnek tartja, mert azt mondja, felesleges, es igaza is van. nem kezdem el magyarazni, hogyhat a 42es osszement, meg nem latom a reszleteket, mert a reszletek nem erdekelnek. Szerintem jol fog mutatni a nagy teve a falon, es azt soha nem allitottam hogy nem jobb 65-ost nezni mint 42est. Dehogynem. Csak azok az indokok, amiket ilyenkor fel szoktak sorolni mint racionalis indokot, szerintem nem ervenyesek.

    Plane akkor, amikor azt olvasom, hogy van mondjuk 250e forint tevere (ami eleg sok penz) es szeretne egy 42-est, es akkor jonnek a hozzaszolasok, hogy vegyel inkabb nagyobbat, mert osszemegy, meg nem lesz jo, meg megbanod 2 nap mulva, es aztan a delikvens aszondja hogy hat jo, majd sporolok meg fel evig aztan veszek egy nagyobbat.

    na erre gondolom en azt hogy ez tokeletes aranytevesztes.

    Nalam nem ez az eset all fenn, es ez pusztan egy tenymegallapitas, akkor is ha ez neked fennhejazasnak tunik.

    (#39048) liszi70

    ez akkor is igaz lesz, ha 200 colos teve lesz a falamon.

    [ Szerkesztve ]

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák