Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Dudee #75546 üzenetére

    Hát, ahogy én elnéztem a gameplay videókat, én irigykedem a PS4 külcsínre. Ott baromi részletgazdag, iszonyatosan penge minden. A PS3 verziónál azért már érzem azt, amit vagy 4 éve konstansan, nevezetesen, hogy erősen eljárt ezen konzolgeneráció fölött az idő. Itt azért igen sok a pixel már. Ettől függetlenül a játék a hangulatot így is nagyon adja, meg merem kockáztatni, hogy a valaha készült legautentikusabb Alien-játék. Magába szippant és mivel túlélő-horror és ennek folytán nem tudod megölni a lényt (csak egy darab van végig), ezért iszonyatosan nyomasztó és sokkal inkább félelemmel teli, mint azon játékokban, ahol halomra tudtad őket aprítani (már ha volt lőszer, ugye). Na, itt nincs ilyen gond, mert eleve menekülsz és bujkálsz előle - már ha épp tudsz, mert többnyire ő a gyorsabb. :(((

    tutitibi: már jó ideje nem használok PC-t lejátszásra. 90%-ban eredeti Blu-ray lemezeket nézek BD-lejátszóról, maradék esetben pedig NAS-médialejátszó kombóról egyéb anyagokat. Amíg használtam, addig madVR-t használtam.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák