Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudee

    senior tag

    válasz Dudee #70662 üzenetére

    Köszi szépen! :)

    Találtam amúgy mindenféle választ erre.
    Pl janos666-tól is

    "

    >>Én annak idején az első 2-300 órában az élvezhetőség határát súrolva vettem le a kontrasztot és fényerőt, és nagyon meghálálta a panel. Azóta már a hajlama is eltűnt a ghost-olásra!"

    Ha kellemesre állítottad volna, akkor hamarabb következik be ugyan az, ha maxra tekered, akkor még hamarabb.

    Az autók sem az üzemórát számolják, hanem a kilométereket. Plazmánál ez egy "pulse counter" lenne (pontosabban van is ilyen, legalább is a Kuro-kná még meg is tekinthető a szervizmenüben), ami azt fejezi ki, hogy hányszor villant fel egy cella (és minél többször, átlagosan annál fényesebb volt). Ha felére tekered a fényerőt, akkor durván kétszer annyi idő kell neki, hogy ugyan annyit öregedjen a kijelző, márpedig az elején szándékosan öregíteni akarod (aztán pedig kifejezetten nem, de olyan sok időd van, hogy nyugod szívvel pazarolhatod).

    Szóval szerintem a szemnek kellemes fényerővel érdemes használni az első perctől "valami mozi" módban.""

    azthiszem a fix tartalmas képeknél azért csak le fogom csavarni eleinte, de esti filmnézéshez belövöm 'kellemesre'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák