Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Macccy #84024 üzenetére

    Szerintem ezt a témát simán lehet a Death Stranding-től függetleníteni. Mert én is hasonló véleményen vagyok. Sőt.. De engem igazából a Sony egész éves tevékenysége zavar.

    Kezdődik ugye az alap ár emelésével. Ami mondjuk megmagyarázható. Csak aztán ott a Miles Morales, meg a Ratchet, ami szerintem tartalmilag nem indokolja a magas árát.
    Aztán meg itt vannak ezek a fizetős dlc-k. Minap gondolkodtam ezen. A Sony látta előre, hogy nem lesz igazán AAA játéka idénre. Ezért gondolom kiadta a ukázt minden stúdiónak, hogy csináljanak plusz tartalmakat a PS4-es játékukhoz, egy grafikai frissítéssel egybekötve.

    Azok a stúdiók akik nem igazán tudtak sokat tenni, azoknak a frissítése sima patch formájában jelent meg. Akik meg tudták akár még bővíteni is a játékaikat, azok meg DLC-ként lettek kiadva. FF VII Remake, Tsutshima, Death Stranding... Sőt, tovább megyek, szerintem a Miles Morales se különálló játék ötleteként kezdte. Csak aztán gondolom jól haladtak vele, tartalmas is lett. Nincs is vele kimondottan bajom, élveztem, csak az árához képest rövid.

    Bízom benne, hogy a Covid éra lecsengésével, a nextgen konzolok elterjedésével, ez az irány elfelejtődik.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz Macccy #84024 üzenetére

    +1 én is így vagyok ezzel. Én is oda-vissza kijátszottam benne mindent, na de álljon meg a menet... :N

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák