Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz .LnB #57065 üzenetére

    mondjuk az egész vita ilyen clickbait-ey
    a zenimaxnál(innen indult) nem egy kiváló fps játék van, rpg illetve horror is.. tehát az egyik szerint jordan, másik szerint lebron sz*r :DDD

    Life, Uh, Finds A Way

  • VTom

    veterán

    válasz .LnB #57065 üzenetére

    Aztán hogyan kell "érteni a játékokhoz"? Gondolom mivel te szoktál 50 soros hsz-eket írni egy-egy játékról, Te "értesz a játékokhoz"?
    Én nyilván nem értek, mert nekem tetszik az Assassin's Creed, ezért kérdezem. :U

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • d@vee

    senior tag

    válasz .LnB #57065 üzenetére

    Szerintem is nagyrészt jó játékokat készít az ND, de attól hogy valaki elismeri egy játék minőségét, még az ő szemszögéből ugyanúgy maradhat középszerű.
    Pl. The Phantom Pain: látszik rajta a munka és az, hogy minőségi alkotás, sok tartalommal és jó atmoszférával, nekem mégis unalmas. 4-5 órát játszottam vele, nem fogott meg, kész. Számomra középszer, mindezek után is. Ide raknám még az első TLoU kiegjét, az ND-nél maradva.

    Az meg, hogy nem "ért" a játékokhoz hülyeség.
    Sok játék van, ami nagy "hozzáértő" kritikusoknak tetszik, mégsem sikeres. Illetve fordítva, de más kategóriát nézve is igaz ez, pl. filmek, sorozatok.
    Miért kellene érteni :DDD hozzá, anélkük is el tudja dönteni mindenki, hogy bejön neki a cím, vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

  • KaitouP

    veterán

    válasz .LnB #57065 üzenetére

    Látom nem sikerült értelmezni az utolsó mondatomat. :N
    A helyén kezelem ezt is, mint megannyi megnyilvánulásodat, természetesen. A véleményem nekem is megvan róla, rólad, már amennyit láttatsz magadból, ez a topik mégsem erről szól, szóval ha megengeded, nem mennék bele ebbe a generált játékba.

    Én tudom magamról lassan 21 éves játékos pályafutásom során, hogy hány program fordult meg a kezem alatt ténylegesen játszva, nem felületesen érintve. Volt szerencsém pár ember által készített indie játékokon át a dollármilliós nagy produkciókig, minden, ami kicsit is felkeltette az érdeklődésem, eljutott hozzám. Mai napig így játszom. Ez sok program, rahedli, rengeteg. 21 év elég volt ahhoz, hogy tudjam, mi az ami engem megmozgat, mi tud lekötni, mit tudok értékelni, ez alapján fel is állt az értékrendem, ami nyilván a magam szempontjából helyes. Vannak, akik osztoznak velem ebben, vannak akik homlokegyenest máshogy gondolkodnak, és szerencsére utóbbiak között vannak, akik veled ellentétben vagy hajlandóak jobban megismerni az érveimet, vagy ha nem is hajlandóak erre, legalább annyival nyugtázzák a dolgot, hogy "bátyja, én máshogy gondolom, de ettől senki nem lesz kevesebb, respect".

    Soha, amióta ezen a fórumon létezek, nem álltam bele senkibe az ízlése miatt. Mert nem lehet. Rengetegen vagyunk, mindannyian különbözőek, egyediek. Az egy dolog, hogy magamban én mit gondolok, de meg is tartom magamban, mert nem akarok másokat bántani. A világ boldogabb hely lenne, ha mások is így tennének. Élni és élni hagyni. Does it ring a bell?

    Mondanom sem kell hogy a véleményed, meg az egész lényed mindezek fényében mennyiben relevánsak számomra, de nyilván úgy érzed, hogy szerepelned kell, nem igaz? :) Elvégre vannak, akik felnéznek rád. Nem bántom őket, téged se akarlak, a sokszínűség nagyszerű.

    Arra viszont megkérnélek, hogy ha valamivel nem tudsz egyetérteni, ami amúgy nem vita tárgya, szimplán ignoráld, legalábbis esetemben. Már ha tényleg nem a műsort jársz a Prohardver fórumaira rendezni. :)

    Szerk.: Ja és jó játékot az ízlésednek megfelelőekhez! :R Ha megengeded, én viszont továbbra is "értek a játékokhoz", oké? ;)

    [ Szerkesztve ]

    A legutóbbi State of Play bejelentései: https://playstationcommunity.hu/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés