Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    Páran írjátok, irónikusan, hogy dejó lesz a régi játékokkal tudtok játszani majd PS5-ön launch-kor. Szerintem ez oriási húzás pedig, hogy mennek majd a PS4-es játékok, főleg launch időszakban amikor van kb 3-4 nyitó játék amiből 2 talán értelmes is. Egyrészt azért mert lesz mivel játszanod amíg nem jelennek meg új címek, még akkor is ha már végigvitted egyszer. És igen itt jön képbe, hogy milyen minőséget vettél amúgy előző generációban. Olyan játékokat zömében amit egyszer végigtolsz és felteszel a polcra, hogy pipa, vagy olyat amit szívesen előveszel egy idő múlva, hogy nna pörgessük ki mégegyszer. Persze van aki 10-szer kijátszotta már ezeket mostanra azoknál totál megértem, hogy most már újra vágynak.

    Azoknak mint én és ezzel szerintem rengetegen vagyunk így, akik csak behúzták a játékot akcióban de idejük nem volt elkezdeni sem, viszont totál valhalla ez, mert banyek mintha új gépen új játékkal játszhatnánk majd. Van vagy 50 ilyen címem amit behúztam 4-5 ezerért de addig jutottam, hogy pihen a Library-ban. (Fránya állandó szombatozás) :U

Új hozzászólás Aktív témák