Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasy09

    őstag

    válasz james001 #91456 üzenetére

    Én épp azon gondolkodtam, hogy mikor fogják majd azt mondani, hogy a "fat" gépeket tovább akkor már nem szeretnénk támogatni, inkább vegyétek meg ti is a slimet, vagy a pro-t! :U :U

    Ez csak az én véleményem, de komolyan, lehet velem van a baj, de a konzolnak nem az a lényege, hogy játssz, kikapcsolódj? :U Én pl nem azért lettem konzolos, mert azt igénylem, hogy amikor játszom be..jak a látványtól, nekem bőven elég az, ami most is van. Ha ez lenne a fontos, akkor maradtam volna a PC-nél! :U

    Persze, nem azt mondom, hogy néha nem idegesítő a drop, meg a többi, de azért szerintem nem is akkora érvágás ez! De kövezzetek meg, ha nem így van! :DDD

    Amúgy meg olyanok mindig is lesznek, akik csak azért veszik meg, mert ez most újabb, jobb (is), és neki mindenképp kell! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag: Vasy09

  • Seat

    tag

    válasz james001 #91456 üzenetére

    Miért? Végre nem azon kell agyalni a fejlesztoknek hogy mit hagyjanak ki hogy stabilan fusson az adott jatek,sokkal nagyobb kedvvel fognak rá programozni,ok is orulnek ha ugy tudja megjeleniteni ahogyan azt megalmodtak, szerintem fellendules varhato jatekok teren is. Nem érzem lehuzasnak mert tobbet kapok a penzemert.

    [ Szerkesztve ]

  • LeventeV

    senior tag

    válasz james001 #91456 üzenetére

    Azért ennél sokkal árnyaltabb a helyzet.
    Igen a PS3 erős volt a megjelenésétől kezdve, de piszkosul drága is. Majdnem belerokkant a Sony az első 3 évbe anno, mire a Slimmel árat tudtak csökkenteni, és még így is veszteséggel árulták a konzolt. Emellett az egész architektúra ellen egy összefogott támadás indult a devek részéről, ami miatt mind a Sony, mind a Microsoft átállt az x86-os architektúrára.

    Ezután jött egy váltás a fejlesztésben: minél hamarabb akartak játékokat kiadni, de az új technológia jobb-szebb-nagyobb játékokat követelt.
    Emiatt a játékok vagy optimalizálatlanok lettek, vagy nem hoztak ki mindent belőlük.

    És akkor jöttek a játékosok. Ha 1080p, szép grafika, akkor miért nem 60 fps. Ha 60 fps és 1080p akkor miért nem szebb, miért nem 4k. Ha szép és 60 fps, akkor miért nem 1080p, hisz a PC-n ez simán megvan. Ahol nem volt meg egyik sem (1080p, stabil 30fps, szép grafika) inkább hagyjuk, mert a Sony bebizonyította, hogy mire képes a konzol, ha odateszik magukat a fejlesztők (UC4 pl).
    De a sok lusta dev is beetette a játékosokat, hogy hát ez a konzol hibája, mert gyenge. Vagy ott volt az Ubisoft, aki belökött valamit, hogy na ez a nextgen, mindenkit felhypeolva, aztán a kiadás pillanatában a közelében sem jártak az ígéreteknek.
    Így a játékosok egy erősebb konzolt akartak. Most tessék, itt van. Így sem jó.

    Csak azt felejtették el sokan, hogy ez egy 350-400 dolláros konzol, és ha ennyiért veszel PC-t, akkor még így sem fogod futtatni a játékokat, mert ott még annyira sincsenek optimalizálva, és emellett lemaradsz egy csomó exkluzívról.

    Azért a Sony helyében sem lennék, mert mindenkinek úgysem tudnak megfelelni. Ez látszott is a tegnapi konferencián. Kicsit úgy voltak, hogy itt a Pro, ezzel ki akarjuk elégíteni a fanyalgókat, de aki most vette a PS4-et sincs miért szomorkodjon. Emellett meg akarták tartani a megfizethető árat.

Új hozzászólás Aktív témák