Keresés

Hirdetés

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz Stauffenberg #275188 üzenetére

    Én csak egy Xbox One S-el tudom összehasonlítani a PS4 Pro-t (CUH-7116b, saját pasztázás) és a PS4 Slim-et (CUH-2216b, gyári állapotú, kb. 1 éves). A PS4 Pro egyértelműen hangosabb, de egyáltalán nem zavaró (a pasztázás óta). Nekem nem szokott felpörögni (legutóbbi játékok, amivel toltam, az a Days Gone, Until Dawn, illetve Fortinte-ozni szoktunk néha a gyerekekkel), szóval nem hinném, hogy a tiéd egy dobozból kivett hangjával azonos lenne.
    A Slim viszont ahogy írtam teljes kussban van, pedig kevésbé szellőző helyen van, mint a Pro, vagy az Xbox One S. Az Xbox One S is csendes, viszont ott a ventinek van egy folyamatos alapzaja, ami lehet, hogy egyedi, de inkább a nagy méret miatti légáramlás hangjára gondolok. Ugye a PS4-ekben jóval kisebb venti van több lapáttal, mint az Xbox One S-ben.

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák