Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz .LnB #204426 üzenetére

    Hát azért van nagyon sok olyan film ami értékelhető. De az, hogy mi milyen értékkel rendelkezik ki dönti el? Szubjektív.

    (#204425) Rage47 A nagyobb baj inkább, hogy ha tegyük fel a játék rosszul sikerül és az eladási számok is rosszak lesznek. Akkor megint évek telhetnek el MARVEL játékok nélkül. De abban is biztos vagyok, hogy a SQUARE olyan szerződést kapott a MARVEL-től, amit tuti megéreznek ha netán sikertelen lesz a játék.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

  • l.skywalker

    félisten

    válasz .LnB #204426 üzenetére

    Nem tudom pontosan milyen filmeket ölhettek ki, lévén korábban csak sz.rabb képregény adaptációk készültek. Nyilván az túl sima lenne, ha egyszerűen annyit írnál, hogy neked nem tetszenek, sokkal könnyebb heroikusan eljátszani, hogy védelmedbe veszed az egész filmipart és a művésziességet. Ezek a filmek igenis betöltöttek egy űrt. Sok képregényből készült film, de azok nem ütötték meg ezt a szintet. Nem önálló filmként, hanem egy egységes univerzumként érnek valamit és mindannak ellenére, hogy látványosak, nem a látványuk, hanem a mögöttes történetük, az egész lexikális adatmennyiség az, ami sikerre vitte őke. Persze, vannak új és régi képregény fanatikusok, az előbbiek szerint ezek a filmek a képregények meghazudtolása, a másik oldal azóta ismeri ezeket, amióta a filmek megjelentek. De részleteire bontva végül is bele lehet ezer dologba kötni és véget nem érően lehet OFF-olni, ha mindenki a saját véleményét megpróbálja nagy általánossággá hatalmasítani, hogy ezzel bizonyítsa az igazát. Ha ez a módi, akkor én azt mondom, hogy szerintem olyan jók ezek a filmek, hogy más filmet nem is érdemes többet életre hívni, mert ez a Marvel féle boldogságcunami minden más filmélményt tökéletessé tett. És még a nézőszám is engem igazol.

    Szerk.: félre ne értsd, ez nem személyes vagyis nem egészen. Tetszik ahogy szoktál írni, ahogy gondolkozol, de egy idő után előjön belőled is az a fajta személet, hogy a te véleményed egyfajta kiinduló pont kell, hogy legyen. Azért mert te vagy én vagy pár másik ember sokat ír a fórumra, attól még nem lesz igazunk, csak agresszívnak tűnünk, ha nem fogadjuk el azt a tényt, ha tévedünk.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • dvd24

    senior tag

    válasz .LnB #204426 üzenetére

    Én rengeteg igazán egyedi, értékkel rendelkező filmet láttam az elmúlt 12 évben is. A Marvel filmeknek maximum a reklámkampányuk volt nagyobb.

Új hozzászólás Aktív témák