Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malphitee

    senior tag

    válasz Mister_X #19781 üzenetére

    Akkor kérdezek valamit. Az hogy nincs minden játéknak 1080p 60fps ami egy next gen konzol hoz alap lenne, 2 lehetséges válasza van. 1. Nem lett elég erős a ps4 hw ja hogy elbírja ezt. 2. A fejlesztők verik a micsodajukat, és nem azon vannak hogy a lehető leggyorsabban ki tapasztalja mindegyik a hardwert. De akkor meg ps3 mat mindenkinek .. Van next gen konzol papíron , csak gyakorlatban nincs. Na, melyik a jobb a kettő közül ? Gt7 el is előállnak majd egy olyannal hogy szebb grafikát csináltak mint a valós elet es hogy csak 30fps lesz. Mert ahogy nő a grafika annál nagyobb teljesítmény kell. Ha meg kevés a gép hozza kevés . En várok egy kicsit es ha nem csinálnak méltó játékokat a konzol hoz minőségben máris új tulaja lesz neki. Megyek vissza PC re. Ott meg csak PC játékokkal játszom mert annak van értelme , de legalább ott el tudom mondani hogy brutális grafika. Nem úgy mint most ps4en. Ennyi. Pont ezért vettem ps4 et, mert mennyivel erősebb hw került bele, nem lesz neki gond a durva játékok írása . Aztán jönnek a 30fps játékok , fel evet várok aztán ha nem változik viszlát ps4. A kibaszott psn rol nem beszélve ma 10x csináltam ujra a party szobamat, es vagy 50x nem láttam az online ismeroseimet. Tragédia. Nem tudom kinek láttam az aláírásával hogy failstation, de egyenlőre maximálisan egyetértek vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák