Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    válasz Carlos Padre #175984 üzenetére

    próbáltam, jobb nem lett.

    kábelre váltani nem lehetséges, mert ~50m távolságot hidal át a két antenna.

    tudom, hogy rohadt kevés, de azért le tudtam vele tölteni egy 50 gigás gt sport frissítést - ha el is tartott 12-15 órát de sikerült. mostanában lehetetlenség. lehet hogy belenézek a modembe is holnap, csak ahhoz fel kell menjek a másik épületbe megnézni a a modemen a felh. jelszó párost.

    nincs igazából gazdája a hálózatnak, és van hogy önjelölt majmok is belekotornak ebbe-abba, aminek általában router reset a vége. és mivel én is csak egy önjelölt maki vagyok így nem vehetem a nyakamba a dolgot. más kérdés, hogy ha értenék hozzá se szenvednék vele annál tovább, hogy nekem jó legyen :DDD

    (persze ha elszaródik valami, akkor egyből hozzám jönnek, hogy varázsoljak valamit - csak ha én éppen most varázsolok magamnak valami jót, és véletlenül máshonnan meg eltűnik a net, annak elég súlyos anyagi vonzatai vannak, amit én nem óhajtok magamra vállalni :D (((napi jelentések leadása utána járó támogatás kiesése - ha nincs net, és nem tudják leadni - mondjuk miattam)

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák