Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz Djatis #102126 üzenetére

    "Sziasztok!
    Megvettem a Call of Duty Infinity Warfare lemezes bontatlan német változatát ami tökéletesen működik magyar ps store-al összekötve.
    Pár napja a menüben megjelent, hogy töltsem le a Modern Warfare Remastert amit meg is tettem kis vacillálás után. Le is vették a kártyámról a 9.190ft-t a játékot letöltöttem viszont kéri az Infinity Warfare lemezt amit hiába rakok be nem akar eltünni a képről a szöveg, és nem tudok belépni a játékba!
    Találkozott már valaki ilyennel vagy vissza lehet kérni a pénzt ilyenkor és, hogy?"

    Mivel a magyar régiójú PSN fiókon történt meg a tranzakció,
    így a Magyar support-tal vedd fel a kapcsolatot.

    Pénzvisszafizetésről itt tudsz néhány tapasztalatot olvasni:
    Pénzvisszatérítés (refund) PlayStation Store-on? [link] [link] [link] [link] [link]

    Egyébként a történet számomra nem teljesen kerek.

    Ugyanis a Call of Duty Modern Warfare Remastered az általad vásárolt lemezes játékhoz jár "ingyen". Továbbá ha jól tudom külön nem beszerezhető, persze Call of Duty Infinite Warfare birtokában erre lehet van lehetőség ahogyan te is írod.

    Az egyik papíron van egy kód amit ha beírsz le tudod tölteni a játékot "ingyen".

    A játék futtatásához viszont valóban kell a lemez, nélküle amúgy nem játszható a lemezes játékhoz kapott felújított Modern Warfare- rész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák