Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    Vki említette múltkor, h némely játék nem tölti ki a TV teljes képernyőjét...megtaláltam az okát! :D
    Tipikusan GoW remastered III-nál ez látszott a menüben, szóval:
    Beállítások=> Hang és képernyő=>Megjelenítési terület beállításai => Nagyítás a TV széléig.

    Csak pár játéknál, azon belül is pl. menüben jelentkezett nálam is, GoW, DC. Minden máshol tökéletes...
    Lehet, ezt tudta már vki, de gondoltam megosztom. :) :B

    Viszont érdekes dolog jött elő: néha játék alatt elsötétül a TV (55MU6102) totál, kb. villog kettőt feketén, pár mp-ig feketeség, visszajön a kép és megy tovább rendesen. Van hogy 1-2 óráig semmi, van hogy 20 perc után előjön... Ötlet? =>
    közben kiderült, vmi HDCP dolog, régebbről:
    jelenség:
    "Valaki tudna adni egy épkézláb magyarázatot akkor erre?
    A minap is Fortnite közben egyszer elfeketedett a kép, majd 2 másodperc után visszajött, pedig a HDCP ki lett már kapcsolva"
    Válasz, RIO:"Próbáld úgy kezelni a jelenséget, mint egy ritkán előforduló anomália. Van, pár mp-ig tart... Amíg nem több addig nincs gond. Havi 1x-1x nekem is előfordul. HDCP nálam sincs bekapcsolva. FAT-tel is Pro-val is. Hozzászoktam. Talán annyi, hogy monitorral még nem fordult elő csak TV-vel. Ellenben a "nem adok képet csak ha ki-be húzogatod a HDMI-t" jelenség igen."

    Ok, akkor jó ez így. :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák