Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Grave_444 #29362 üzenetére

    Aham...

    https://youtu.be/RTMPDUorAg0

    Nekem nem igazán tűnik úgy hogy túlságosan nehéz lenne, a linkelt videóban a társamat és engem intéz el egy folyamatosan dülöngélő emberke, gond nélkül. Ugye erről már volt egy diszkurzus a közelmúltban itt nemrég, és ez a videó is tökéletesen mutatja, mennyire pontosan lehet lőni dülöngélés közben, mindkettőnket kifejel a gyerek simán Mini-vel. A társamat ne kérdezd miért hasalt kint ott ahol, ugye nem véletlen van 0.4-es K/D-ja... :DDD De engem is ugyanúgy simán szétfejelt úgy hogy a szikla felett néztem ki.

    Azt meg nem is mondom hogy az animáció szerintem teljesen más külső szemszögből, sokkal gyorsabban dől a karakter kívülről, mint a saját látószögéből, valószínűleg nincs is teljesen szinkronban. Egy ilyen dülöngélő embert szinte lehetetlen kifejelni bolt-actionnel, mikor láttam hogy ezt csinálja, egyszer tudtam testen eltalálni. utána a második lövésemnek már csak hangja volt mert meg is haltam. Persze a társa is folyamatosan tüzelt ránk ezalatt.

    Itt most csak füst mögött volt az illető, így el lehetett testen találni, de képzeld el ha fordítva vagyunk és ő néz ki a szikla felett, akkor mit látsz? Egy jobbra balra mozgó fejet. Aztán találd el bármivel, úgy hogy a teste is védve van :U Lehet erre mondani hogy ez alap játékmechanikai dolog, de akkor is totál bullshit, mivel a peekelés eredetileg nem arra lett kitalálva hogy elhajolgass a lövések elől mint NEO a Mátrixban, hanem hogy kinézz a fedezékek mögül, kinézz sarkokon. Ez így szerintem simán csak egy alap játékmechanikai elem exploitolása, és minimum lassítani kellene a kidőlés animáción és /vagy mértékén, vagy nerfelni olyan módon ahogy a CS:GO-ban a guggolással tették. Itt fel is csesztem magam rendesen, mert mostanság elég sokat halok ilyen dülöngélő Józsiktól... Egyszerűen nem lehet mit kezdeni velük. Engem már az rohadtul megzavar, hogy látom a folyamatos dülöngélő mozgását.

    [ Szerkesztve ]

  • Kiskutya

    veterán

    válasz Grave_444 #29362 üzenetére

    Szerintem azért szednek le gyakran mert amikor ezt csinálja valaki aki szemben áll teljesen lesokkol a látvány. Mondjuk már ez is célra vezető. :D :D

    hmm...

Új hozzászólás Aktív témák