Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz WindyJoe #103 üzenetére

    a poénokat értem én, csak nem szeretem, mivel ez egy szakmai fórum lenne - éppen ezért megmagyaráznod sem kell a dolgokat!
    nem csak 1 - 2 esetből indulok ki, attól, hogy te csak annyit láttál/olvastál itt a fórumon, még sokkal több létezik - én napról napra sokkal többel találkozok!
    a szabvány írásmód egy dolog, attól még nagyon sok más - változó - tényező van!
    frissül az oprendszer, normális esetben az illesztők is, frissül az írón a firmware, újabb szériás lemezek kerülnek eladásra (új médiakóddal), és folyamatosan frissülő tényezők (adott esetben író/firmware <-> cd/dvd lemez) között a nem frissülő, régi alkalmazásnak (adott esetben nero 6) kell közvetítenie - éppen ezért nő idővel - a változó, frissülő tényezőkkel - a hibalehetőségek száma is! a régebbi szoftver teszi a dolgát ahogy tudja, de van olyan pont, ahol már nem képes rá maradéktalanul! ha neked megfelelően működik az újabb szériás író a jóval régebbi szériás íróprogrammal, akkor használd azt, nincs ebben semmi különös. de ha valakinek probléma adódik a dvr-216d író - nero 6 párosítással, akkor miért nem javasolhatnánk azt, hogy próbálja ki újabb szériás nero verzióval?!?! attól, hogy neked jól működik, másnál - más körülmények között -, még okozhatja a problémát a régebbi verziós íróprogram!
    szóval szerintem mindig érdemes tartani egy idősíkot; a dvr-216d íróhoz minimum nero 7, de inkább nero 8 illik - vagy más írószoftver esetében is a lehetséges újabb szériásak!

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák