Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz zsoltzsolt #12710 üzenetére

    Szia!

    SANITAS SUR 42 a neve. [kép] nem a sajátomról készült kép, de pontosan ugyan ilyen. Nem csúcs gép, de bőven jó itthoni használatra. Időzítős, 1:30/3:00/4:30/6:00/ és 7:30 perces időzítővel. Én a 3:00 perceset szoktam használni, ennyi idő bőven elég a tisztításra.
    Vaterkáról vettem, teljesen új volt, csak a doboza volt sérült/szakadt, garjeggyel (németországi érvényű de nem volt rá szükségem), leírással, tartozékokkal, lassan már 2 éve lesz, licittel ami 1 Ft-ról indult és végül potom 4900 Ft-ért sikerült is leütnöm.
    550 ml-es a tartálya, 43 kHz-en rezeg és 50 W-os, tehát elég erő is. Asszony fülbevalóit, nyakláncait, karórák fém szíjait is ebben mosom, nagyon szépek és fényesek lesznek tőle. A víz meg jó koszos szürke színű a végére. Meleg víz és folyékony szappant nyomok bele, ennyi.
    Sőt! Még a szemüvegeket is tökéletesen meg lehet tisztítani így. Egy optikus ismerősöm mondta, Ők is használnak ultrahangos tisztítókat a szemüvegekhez.
    Kipróbáltam és valóban. :K

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák