Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macii97

    senior tag

    válasz t_vilmos #7867 üzenetére

    A kép elképesztően szép, komolyan mondom. Most sem döntenék másképp, simán megéri szerintem. De cirka 200 lepedőért mást vártam. Szoftveres dolog biztos, mert pl a smart ablak teljesen gyorsan bejön, akkor van baj, ha gyorsan akarsz csatornát váltani a p+ gombbal és bejön felülről egy sor, ahol listázza a csatornákat, vagyis csak listázná, mer laggol mint az állat. Én meg nyomkodom vakon a gombot, hátha. :D de továbbra is áll, hogy a képe klasszisokkal jobb mint az itthoni samsung(tavalyi modell, full hd 3d de nem smart), és az ambilight is nagyon frankó! Nappaliban van, nagy felületet be tud világítani, feles ambi-fényerővel is elég erős. Filmnézést HDDvel próbáltam, 3D HOU videókkal, a passzív miatt ettől nagyobb felbontás nem érhető el, tökéletes így is a kép. Néha olyan, mint egy festmény. Remekül beállítható. Csak optimalizálnának picit az istenért :((((((( más márkákról nem tudok nyilatkozni, havernak LG van, olyan képpel, hogy nem hiszem el, hogy nem sül le a pofájuk. SD adást ne akarj nézni, pixelhalmaz, HD egy fokkal jobb, piros hullámzik mint az állat, a filmek egész jók. Samsung paneljei felhősödnek, a kép sötétebb részeken mosódik. Inkább legyen lassú, mégiscsak egy TV!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák