Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepucs

    tag

    válasz Mágus2 #202756 üzenetére

    Ülések nem voltak kint, porszívózták, géppel átmosták az üléseket és a padlószönyeget. Ezt is csak onnan tudom, hogy vizes volt az összes ülés amikor átvehettem. Külső egyszerű magasnyomásus mosás. Egy sima mélygarázsos kézi mosó csapat akik céges autókat pucolnak(baromi meleg és beszorult párás levegőben). Amikor leadtam jó volt, amikor átvettem a korábban írt hiba jelentkezett.
    Talán ide kötődhet, hogy az autó reggelente hidegen elsőre mindig 2. indításra indult. Néha menetközbe magától leállt a motor meg tényleg minden és egy pillanat múlva újra feléledt. Csak kb 1-2 pillanatig halt le minden de tényleg minden :D mint amikor kiveszed menetközben a kulcsot és hirtelen visszateszed a gyújtást.
    Egyébként 1 hónapja van nálunk a kocsi, kikötött laserline riasztóval. Valós 200k km-rel.
    Nincs is izgibb mint ismeretlen elektronikai hibát vadászni egy 20 éves német autón :U

    [ Szerkesztve ]

    "azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

Új hozzászólás Aktív témák