Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choco01

    addikt

    válasz Qru #192329 üzenetére

    +molnarpeter:

    Most manuál 1.6-os B8-at használok, ahhoz képest valamivel hangosabb a motor de egyenletesen jár. Ez ha jól értelmeztem CFFB motor.
    Mentem vele emelkedőn, tolattam is felfele lassan és gyorsan is, nem remegett jobban mint az 1.6, nem ugrott meg, többször próbálgattam a lassú elindulást, de szépen ment. Szerintem jókor váltogat el, nem nagyon venni észre, max ha hirtelen fékezek aztán nagyobb gázt adok akkor érzeni hogy jobban megindul. Áttettem sportba mentem vele 150-et szépen tartotta, nem vettem észre semmi rendelleneset.A végén még a parkolóban kapcsolgatta D>>R R>>D meg ugyan ez P-ből is, de egyáltalán nem hallottam vagy éreztem hogy a szerkezet is kapcsolt volna, nem ütött nem rántott. Hatvanezernél cseréltek benne váltóolajat és szűrőt a németek márkaszervízben az tuti, meg a mostani gazdája a biztonság kedvéért száznegyvennél cserélt benne olajat meg szűrőt. Én most ha megveszem akkor kapna új komplett vezérlést, minden szűrőt és váltóolajat az biztos. Ilyen váltó átmosásnak van értelme?

    Meg ami esztétika, nincs bene tempomat néztem 50+áfa fejében van akik építenek bele, továbbá ilyen CD-s pár soros kijelzős gyári fejegység van benne, találtam 50-60 körül gyári bontott LCD fejegységet, az menne a parkoló radarral? :F

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Új hozzászólás Aktív témák