Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz spanyoll #538 üzenetére

    A hely amúgy baromi jól néz ki, még a spirituális mivoltát is értem, de ez a zene számomra kicsit kiöli ezt az érzést. Tudod mit tudok ilyen díszlet mellé elképzelni?

    Kb ezt. Nyári meleg, gyenge szellő, síri csend...

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

  • Freddy76

    addikt

    válasz spanyoll #538 üzenetére

    Neked ez a spirituális, másnak egy spangli, harmadiknak egy sör, a negyediknek egy numera, az ötödiknek egy bunyó a sarkon. Tőlem ez az egész távol áll, miként a "spiritualitás" is a szónak abban a roppant trendi és divatos értelmében, ahogy manapság használják igen gyakran. Nem szeretem ezt a zenét, nem szeretem a tömeget, nem szeretem, amikor vadidegen emberek tüntetően szeretnek, miközben három nappal később Budapesten ugyanúgy fellökik a feleségemet a metró ajtajánál babakocsival együtt.

    Nem vontam kétségbe, hogy sok jó ember van ott. És nyilván sok olyan is, akiknek nem keresném a társaságát. Pl. az, akiknek el akarták adni az ott lefoglalt 2,5 kiló marihuánát, 25 csomag meszkalint, 40 darab extasy tablettát, 50 gramm hasisgyantát, 5 gramm kokaint. Ha a lányom most lenne 18, és közölné, hogy Ozorára akar menni bulizni, nem lennék nyugodt az alapján, amit tudok róla. De szerintem Tamás sem, pedig neki fia van. De ez nem neked szól, nem is a fesztiválnak, csak egy nézőpont, ennyi. Én is nagyon komáztam a Szigetet kb. 1997-ig (mert előtte minden kint voltam), holott nem örült Anyám annak, hogy kint vagyok, félve, hogy egy lepukkant alkesz rocker leszek.

    De tévedett, mert lepukkant alkesz ügyvéd lettem.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák