Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz imyourfriend #2286 üzenetére

    Öhm, egyik, hogy 25 milla alatt garázst építesz, és mindenhez, mondom mindenhez szakember és számla kell, azok után kapod meg a pénzed a banktól - és még g*ciznek hogy melyik számlát fogadják el. (az összeg ötöde a telekre és engedélyekre sem elég még, kb a pusztán sem, nemhogy egy vidéki kisvárosban normálisan közművesített részen).
    Te az építkezésen egy fűszálat nem rakhatsz keresztbe, rokonok haverok meg az utcáról nézhetik maximum!
    És jönnek ki büntetniellenőrizni is párszor, abban biztos lehetsz! Ha van munkavezetőd aki átsegít a bürökrácián, akkor is találnak nevetséges dolgokat amivel lehúzhatnak.

    Albi? Lehet. Mellette biztos pont? Mi, hogy? :F
    Biztos pont kell, főleg ha vannak pulyák...

    Lakást venni sajnos nem opciós, azt kell. Max hogy milyen drágát, az a difi...
    Autóra 1 misit vettem fel -nem lett volna kötelező, de apám eladta, gondoltam megveszem az övét, ismerem. 4 év alatt 1,3at fizettem volna vissza - de kb 2 misi lett válság után a vége. Tanultam belőle. 147es franknál vettem fel a hitelt, számoltak 320al is a hitelintézet (igen, frankot!)
    Amúgy a forintos törlesztők is emelkedtek a válságkor, kb annyit fizettek utána mint a devizások.

    "és nem a fiatalságon múlik hogy sok dolgot már most átlátok" - nem, darabokat látsz belőle, de nem látod át.

    Hűbazzeg, hogy pörög a totyik :Y

    Freddy76, t_a_m_a_s, csaknem a GAMF-os manageres videóról beszéltek?! :C

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák