Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz #16741888 #696 üzenetére

    Azért az agresszív játékosoktól nagy általánoságban fél a legtöbb gyenge játékos, cash game-ben meg főleg. SH-n meg egy jó agresszív játékos szinte mindenkit ki tud emelni.

    Ez az elért 2000 fölé és visszaált meg tipikusan az, hogy nagyon sokan féltik a stacküket, ha már átlag feletti szinten vannak, vagy elsők (főleg sng-n), és nem játszanak rá az ebből eredő előnyükre sem, ahogy észrevettem...
    Viszont nekem is volt pár olyan, hogy 10 fős sng elején gyorsan sikerült egy player kiejtésével duplázni, utána már viszonylag jobban tudtam a biztos pénzre játszani, vagy legalább is kivárni a következő biztos szituációt, mintha még mindig csak a kezdő stackemmel ültem volna ott... És ha már megvolt az in the money, utána meg stacktől függően várás a többiek kiesésére, esetleg minél gyorsabb duplázásra menés, vakrablásból, esetleg elfogadott vagy az ellenel elfogadtatott all in szituációkkal...
    Jó, tudom, nem egy szines érdekes játék, de nekem eddig eredményes volt.

    A cash game-s példádra: Eddig össz-vissz 3 network termeiben nyomtam cash game-t, és eddig az a tapasztalatom, hogy mindenhol teljesen más stílust nyomatnak nagy átlagban...
    Pl.: a b2b-nél volt szerintem a legnehezebb nyernem, boss-on gyakran nagyon lazák+pacin is...
    Lehet, hogy nagyon tight asztalt fogtál ki. Nekem sokszor volt ,hogy a preflop 5-6 bb-os emelésem 4-5 ember simán callolta, hát ennyi ember ellen már nem lehet túl eredményesen játszani, ha nem talál el a flop...

Új hozzászólás Aktív témák