Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz #16741888 #366 üzenetére

    Szóval az előbb totál félreértelmeztem, kicsit elméleti a dolog mert nehéz ilyen allinhelyzetet elképzelni. De azért picit végiggondolva.
    A-K tud 2 királlyal meg 2 Ásszal javulni => 4
    A-J tud 3 bubival javulni => 3
    K-Q tud 3 dámával javulni => 3
    5-6 tud 3 5össel meg 3 6ossal javulni => 6

    A legesélyesebb az 5-6 a legtöbbféleképpen lehet belőle sor+ itt a flösslehetőség, ha ugyanolyan színű akkor kb ugyannnyi az esélye mint az A-K nak, ha a kettő különböző színű akkor pár százalékkal valószínüleg jobb az 5-6.
    Az A-J meg K-Q teljesen halott, nem is érdemes vele foglalkozni. Az A-Knak meg az a nagy előnye hogy ha nem jön fel semmi, akkor kicker miatt ő a jobb. Viszont azt megintcsak nehéz elképzelni hogy 24 találó:D lapból egy sem jönne fel, arról nem is beszélve hogy olyan lapok jönnek fel amik semelyiknek sem csinálnak se párt, se sort, vagy színt. Sőt ugyan ezen nem gondolkodtam, de talán nem is lehetne 3olyan lapot mondani ami ne csinála se párt se sorhúzót eggyik lapnak se.:F 2-8-10 talán :) de turnre nem jöhet más csak sorhúzó vagy pár az asztalra.:)
    El tudnék képzelni egy olyan helyzetet, hogy small stck K-Q all in, másik small stack A-J adja, a big stack(én:DDD, kedvenc lapom, tegnap is nyertem vele:))) 5-6al adja, és a másik big stack, hibásan játszav adja, A-Kal. Flopra jön az 5-7-8 én all in mert straightflösshúzlapom +párom van, a másik big stack adja mert végig hibásan játszik, én meg viszem a potot.:DDD:DDD:DDD

Új hozzászólás Aktív témák