Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz L|zsidoboz #2852 üzenetére

    jó ok, csak a pahudos mondatr nem fért össze a többivel, vagy nekem nem esett le :)

    vagy fullba vagy sehogy :D

  • regent

    aktív tag

    válasz L|zsidoboz #2852 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van. Magamból indultam ki, és én használok PT-t Game time+-al, és kommentezek is erősen. Talán ezért is tűnt fel, hogy egy full asztalon (PL10), általában mindig van legalább 2-3 ismerős arc, akinek ehhez a limithez meglepően jó statjai vannak.
    Most nézem a PT adatbázist, csak PL10, kb 5k hand alatt jött össze (tudom nem olyan sok)
    A PT által besorolt (legalább 50 ellenem játszott hand alapján) ellenfelek között van:
    6 sasmadár (TA) 2%
    2 elefánt 1%
    40 egérke (TPP) 14%
    19 telefon 7%
    17 tasmán ördög (LAAG) 6%
    38 szikla (TPA) 13.5%
    33 gambler 11%
    12 bomba (SLPA) 4%
    13 sárga tábla (TAP) 4.5%
    12 szomorú arc (SLAP) 4%
    14 vidám arc (SLAA) 4%
    24 pénzeszsák (TAA) 8%
    49 hal 17.5%

    A százalékoknál kerekítgettem, lehet hogy összeadva több, vagy kevesebb 100%-nál.
    Ebbőől ugye jó játékos (fogadjuk el az általános kritériumait a jó játékosnak)
    a 24 pénzesszák 8%, 6 sas 2%, a 38 szikla nagy része nyerő itt, tehát ide sorolom 13.5%
    14 vidám pofa 4%
    összesen 27.5%, majdnem 30%. És nem számolom ide a tasmán ördögöket (LAAG) 6%, pedig talán beférnének.
    Azaz egy tetszőleges full asztalnál lesz 3 olyan játékos, aki hosszú távon nyerő.
    Ha leülsz, akkor remélhetőleg te leszel a negyedik.
    Igaz a sziklák egy kicsit kilógnak a sorból, mert ellenük nagyon könnyű játszani, de a nagy részük alighanem 6-8 multitablingos regular.

    Nem is azt mondtam, hogy itt gyűlnek össze a legjobb játékosok, de minden asztalnál van néhány jó.
    És ráadásul sajnos a jó játékosok általában követik a jó asztalokat. Számtalanszor tapasztaltam, hogy ül az asztalnál 2 gambler ~60/20/10 stattal, körülöttük meg 6 ember ~17/10/4-el, a maradék 2 szikla (esetleg SSS). A potátlag meg az egekben.

    [ Szerkesztve ]

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák