Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz #16741888 #974 üzenetére

    Megnéztem a hand historyt, A-K volt, és nagyjából 9ed stackje volt, nekem 6000körül, neki 800 és én voltam a nagyvak 100al, UTGből emelt 300at, ami magába amatőr játék ebben a szituban A-k al, de egal,mindenki dob, én meg behívtam, a maradék 500át, a játékba, nekem 700ba került ugya a játék.
    A-K vs treff 9-3 63-37, erre azt se mondom bad beatje volt, előfordul hogy nyer a 9-3 durván 100ból 10szer kevesebbszer, mint a 2 overcard pp ellen.:)

    Annak örülök hogy ezeket a sok loser calling station nem tudja.:) Nem lehetne tőlük játszani.:DDD

    Ez rohadtul nem ilyen esélynek néz ki, pedig pontosan ennyi, ez van, tartsátok ti is titokban mennyit érnek a kis scck A nagylap ellen.:)

    Rájöttem még valamire, 1dolog veszélyes ebben az egészben, elalszik a gyanakvásod, a sok loser után:(, ha tényleg olyannal kerülsz össze aki tud játszani.
    Nyomtam azért biztos ami biztos egy short handed short tornát, heads upba egy jó játékossal maradtam eggyütt, be is szopatott, jól játszott, de a sok loser utám elalszik az ember gyanakvása. Ki hitte volna hogy river után chek-raiseel, elismerem bomba játék volt. 10 magas soromat, bubi magassal ütötte, klasszikus, J-10re jött neki a nut sor, nekem csak 10esem volt.

Új hozzászólás Aktív témák