Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amarton

    tag

    válasz f(x)=exp(x) #906 üzenetére

    Ha csak hébe-hóba akarsz dobálni, akkor Winmau Rebel tábla + Unicorn steel CORE PLUS BLACK 23g
    Ez megáll 10 körül.

    Ha naponta akarsz dobálni, akkor már kellemetlen lesz, amikor a drótról kipattan a nyíl.
    Ebben az esetben már komolyabb táblát kell nézni. Nekem Unicorn Eclipse Pro van, de többet nem venném meg. Winmau táblát vennék helyette mondjuk a Blade4-et, vagy a legjobb tábla most a piacon a dual core.
    Én is réztestű nyíllal kezdtem, amit megbántam. 3000 Ft-os befektetés volt, amit 1 hónap múlva már nem használtam, mert Wolfram nyílra cseréltem. Target Play nagyon jó áron van.
    A réztestű nyíl nagyon nagy. A triplába jó ha kettő belemegy és nálam a harmadikat mindig eltérítette.
    Falvédőn is érdemes gondolkodni. Nálam egyszer kétszer előfordul, hogy táblán kívül landol egy nyíl. Ilyenkor nagyon jó, hogy a falvédőben áll meg.
    Aztán engem az is zavart, hogy nem egyenes a fal. Amikor kíhúztam a nyilakat, akkor a tábla el tudott fordulni. Vettem ezt: Rotafix darttábla tartó ONE80. Ez helyén tartja a táblát, és könnyű forgatni a szektorokat.
    Hát röviden ennyi :)

    http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

Új hozzászólás Aktív témák