Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz EmberXY #6957 üzenetére

    Asztalin jól átlátható szerencsére. Jól meg van írva, sztem szép lett. Mondjuk én meg mobilon nem néztem még. :D

    Nem látjuk, e a szabályzat szerint amint lezárul a nevezés az adott fordulóra, látható lesz az ellenfelek csapata. És minden korábbi forduló csapata is látható. Nekem szimpi is ez, mert nem másolható az ellenfelek csapata, illetve nem befolyásolhat sem jó, sem rossz irányban az, amit másoknál látsz. Más kérdés, hogy mivel mindig csak egy komponens cserélhető (egy alkalmat leszámítva), annyira sokat ez nem számít, sokszor elég kiszámítható lesz, hogy ki mit csinál és kinek mit éri meg lépni. A Talent driver mondjuk szabadon cserélgethető a pilótáid között, de ez is csak az elején ad valamennyit hozzá, mert a végén már szinte csak nagycsapatok pilótái lesznek bent... vagy nem? :D

    Most belegondolva nem ilyen egyértelmű, mert csak pontokat kapunk a fordulók után, pénzt nem. Így elvileg nem garantált, hogy egyre jobb csapatot tudunk majd összerakni. Ha a jó pilóták egyre drágulni fognak, akkor viszont így meglehet, hogy értelmetlenségbe fullad az egész. Az kit hajt, hogy folyamatosan az aktuálisan ingadozó formájuk szerint cserélgeti a 3-4 leggyengébb csapat pilótáit? :D

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák