Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz fatpingvin #83 üzenetére

    CPayne az alternatíva, az jóval olcsóbb, ha csak a kártyát nézzük, de egy jobb szalagkábel annak is felnyomja az árát szerintem, plusz hozzá jön a vám és az ÁFA is, úgyhogy könnyen lehet, hogy hasonló lenne a végösszeg. Olyan szempontból egy kicsit elkeserítő, hogy tized ennyibe kerülne egy rendes tömeggyártott, de még mindig jobb így, mintha egyáltalán nem lehetne kapni, úgyhogy elfogadom, hogy ez az ára, aztán kész. Most van rá pénzem, és legalább az európai GDP-t nyomom fel vele, nem az amerikait.

    Nekem ez szimpatikusabb, mint a szalagkábeles, mert gyakorlatilag bepattintós SATA kábelt adnak hozzá, biztosan nem csúszik ki vagy lesz érintkezési hiba. Emailban azt írták, hogy egyedi a kiosztása, és nem jó hozzá a sima SATA kábel, bár ebben nem vagyok biztos, hogy igaz e. Kipróbálni nincs kedvem, mert drágák az alkatrészek.

    Industriallal az van, hogy nem tudom honnan lehetne beszerezni. Én írtam az ASRocknak, hogy ugyanmár küldjenek, vagy mondják meg, hogy hol tudok venni, de kb. egy kövér nem volt a válasz. Szóval én elengedtem ezt a vonalat, de ha tudsz valamit ezzel kapcsolatban, akkor ne tartsd magadban, hátha másnak hasznos.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák