Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz taranis #43003 üzenetére

    Szerintem direkt blokkolják a TW hozzáadást. Persze ha supportot keresed akkor megoldják, de milyen meglepő hogy support nélkül pont az nem megy soha...

    Céges Paypal számlához ugye jól sejtem, hogy esélytelen EUR számlát hozzáadni?
    (Ugyebár csak forintot/dollárt enged)

    Brutális a 9% körüli jutalék amivel paypal levesz az eladásaim után, de sajnos be kell nyelni, mert PP nélkül meg vevőket bukok. (még a 6% is fájt, de így hogy még 3%-ot rátettek a kiutalásra is...)
    Legszívesebben ráterhelném a vevőkre a plusz költséget, de ilyet nem lehet shopifyban beállítani, másik webshop motorral meg megint ott tartanék, hogy az eladások csökkennek. :(
    (ott a simplepay mellette, de a külföldi vevők alig használják és a vásárlóim 98%-a külföldi)

    De van pl egy nyitott ügyem november közepe óta. Vevő azt mondta nem kapta meg a csomagot, postától van igazolásom, hogy átvette. Paypal állítólag a vevő bankjára vár, mert onnan indult a chargeback. Mindenesetre a merchant fee november közepe óta nem jár nekem, mert van nyitott ügyem. A pénzt tőlem már elvették, maximum visszakaphatom, az ügy a vevő felé rég megoldva, mellette másik sokezer tranzakció lement gond nélkül, de az le van szarva. 3 hónapja én vagyok büntetve, mintha én tehetnék róla bármilyen formában, hogy ez most nyitva van. Undorító cég a PP.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák