Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz V/ #40985 üzenetére

    Mit is szeretnél?

    Mondjuk hogy módosítsd az összefoglalót, hogy ilyesmi IS legyen benne. Ugyanis jelen állapotában nem teljesen jó, mert ha valaki végigcsinálja és ott akad el, ahol én is (ennek mondjuk nagyobb a valószínűsége, főleg ha TW-vel próbálkozik), akkor anyázhat egy sort. Ha meg még éppen csinálja és nem jutott el a végéig, akkor előzetesen az a benyomása támadhat, hogy hát ez nem is olyan bonyolult.

    Ha mást írok az a hazugság. Ezen nincs mit megcáfolni. Mert cáfolat az lenne hogy nem úgy történt, márpedig ez így volt, ez tény.

    A te esetedben, amire a téma összefoglalóban hivatkozol.

    Te is azt szeretnéd hogy töröljem ezt a tapasztat leírást, mert neked nem jött össze?

    Objektív tájékoztatást szeretnék, ahogy szerintem mások is. Nem pedig törlést. A hozzászólásom törlése nem fogja kevésbé macerásnak feltüntetni az US számla hozzáadást.

    a Gránit bank is virtuális lényegében azért meg nem szólnak.

    Kérdés, hogy mit értünk virtuális alatt. Ha egy fizikai fiókja sincs?

    Természetesen erre még nem sikerült válaszolniuk.

    Sejtettem. Mikor küldted el nekik a kérdést?

  • cocka

    veterán

    válasz V/ #40985 üzenetére

    Ja egyébként szerintem üzleti érdekük miatt nem teszik lehetővé a tw használatát. Amit már csak azért sem értek, mert tudtommal, ha üzletszerűen bizniszelgetsz és paypallal fizetgetnek neked dollárban, akkor a paypal mindig a fogadótól vonja le a sápját, tehát elvileg megkapják a kis jussukat, tudtommal nem is keveset, ez az árfolyam sáp már csak hab a tortán.

Új hozzászólás Aktív témák