Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Márton #32029 üzenetére

    Gondolom elolvastad a javasolt megoldást a válaszban. (Re: stuck "checking your info" Jack_M)

    Már írtam, az eBay által használt PayPal kliensben van változás, amit az eBay tett bele.
    Írj az eBay-nek hogy oldják meg.
    A probléma: a gyors fizetéshez történő megjegyzés ablak nem jön elő.

    De nem muszáj írnod,amit javasoltak hiba megoldást az a javítási leírásban az eBay Összefoglalóba beírtam.

    De nem mindenkinél jelentkezik ez a hiba. Én folyamatosan tudok vásárolni. Ezért néhány ember esetén történő előfordulás a 170 millióból olyan arány amii azon fizetési kliensek esetén amit nem a PayPal tart karban nem biztos hogy indokolja az ő javítási lépéseiket.
    Én egy megoldást látok, az eBay állítsa vissza a "bővités" előtti állapotot, nem volt szükség erre a változásra.

    Esetleg az amit lejjebb írtak:
    As your question is very account specific, I would advise you to contact our customer care department who can help you further. You can do this by clicking on the Contact Us link at the bottom of every PayPal page. You can also contact us via our Facebook Page or Twitter @askPayPal.

    Hátha lesz olyan újabb infó, amit a már eddig tőlük kapott javítási ötletek közt nincs, ami persze már benne van a leírásban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák