Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • la_cc

    addikt

    válasz la_cc #31419 üzenetére

    Ritual-ból is szedtem ki 2 x 1 ex-et, és tippelhetsz hány ritual jutott, hány ultimate-ra... ;]

    [ Szerkesztve ]

    ~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz la_cc #31419 üzenetére

    Nem értek egyet. Számolgassunk kicsit. :P

    Egy normál játékos egy hónapban 60-80 óránál többet nem fog, vagy nem tud beleölni a játékba. Az ilyen játékos mit tud elérni ennyi idő alatt? Actokon végigmenni is 8-12 óra az elején (vagy még több), 164 map van az atlason, conquerorok, maven, delve, heist, amikkel nem árt foglalkozni, miközben egy map simán lehet akár 10-15 perc is, főleg ha elmész az ulti végéig, van harvest a mapon, alva, stb. Magamból kiindulva, egy buildet sikerült felhúznom 1 hónap alatt, 2-3 órás napi átlaggal olyan 70%-ra. Nincsenek awa gemek, nincs bottled, watchers, és kompromisszumokat kellett kötnöm, mert annyira drága gearre már nem futotta volna. És ez egy bejáratott build, amit már csukott szemmel is megépitenék, és én se vagyok már kezdő. :))

    Szóval, ha nincs mázlid a loottal, akkor egy buildnél többet nem nagyon fogsz összehozni, ha nem megfelelő buildet választottál az elején, akkor meg még rosszabb helyzetben leszel. Erre jó volt a harvest, hogy a piac tömve volt nagyon jó cuccokkal, alacsonyabb árakon, mint most. Ezen kivül extra motiváció, ha van a ligában OP build. Régebben voltak ilyen kiemeltek, amiket a legtöbben ki akartak próbálni, igy volt nekem is minon buildem, meg aurás Arc. Ilyen szempontból a Delirium liga tökéletes volt. Loot szempontból kicsit túlzás ami esett, de rengetegen tolták még 1,5-2 hónap után is. Mert ez kell(ene) a többségnek. Jó loot, OP buildek. Persze lehet mondani, hogy egy liga 3 hónapos, nem kell mindent 1 hónap alatt megoldani, de megint csak kevés az olyan játékos, aki kizárólag egy játékot tol, három hónapon keresztül, hogy aztán újrakezdje megint.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák