Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Kipróbáltam a játékot. A tapasztalataim.

    Engem nem fogott meg. Egy meccset játszottam, utána egy percig álltam konkrétan a menüben és gondolkodtam, hogy játsszak még egyet? És kiléptem. Le is zártam magamban ezt a Paragon dolgot.

    Mondhatjátok, hogy egy meccs kevés. Igaz is. De semmi olyan nem volt ebben az egy meccsben ami megfogott volna. Semmi rossz érzésem nincs viszont.

    Feng Mao-val játszottam, nyertünk. Ez a hős kinézetre tiszta Phantom Lancer a Dota2-ből. De képességeiben semmi köze nyilván hozzá.
    Az egész játék az első pár percben tiszta káosz volt nekem. De ez nem negatívum. Hamar átláttam a képességeket, kártyákat. És minden moba hasonló elsőre. Ha valakinek van moba tapasztalata akkor könnyebben boldogul. Komplexitásra inkább LoL-ra hajaz. Nem túl mély.

    Grafika szép, de semmi egetrengető, kétlem, hogy később majd a grafika adná el ezt a játékot. Szép mint az átlag UT4 motoros játékok. De a Star Wars Battlefronthoz nem ér fel.

    Ami engem a legjobban zavar, hogy az egész koncepció össze-visszaság a design-t illetően. A karakterek nem passzolnak össze, nincs meg az az érzete az egésznek, hogy ez egy egyedi, élő univerzum.

    Ui: Benne van a szabályzatban, hogy semmilyen információt nem lehet megosztani a játékkal kapcsolatban. :D Ez általában mondjuk így is van alpha teszteknél.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák