Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Feketelaszlo #806 üzenetére

    A régi motorosok többsége már felnőtt, szerintem már nekik sincs igényük egy hardcore játékra... főleg komolyabb munka, család mellett már inkább casual-kodnak ők is, ami érthető. Látható volt most az EA SW Battlefronton is mennyire le lett egyszerűsítve, nem véletlen. És megmondom őszintén én is szívesebben "prüntyögök" munka után este 1-2 órát valamiben, mintsem hogy nagyon keményen rá kelljen feküdnöm valamire, hogy 2 év után legyen valami skillem is :D fenének se lenne ideje és kedve munka után, stb.

    Ahogy én látom ez az Overwatch a Blizznek vagy nagyon be fog jönni vagy marhára nem. Én nagy potenciált látok benne. Bár eléggé hajaz a TF2-re de egy tf2-klón valóban értelmetlen lenne csinálni, így szerintem TF2--cod/CS közti átmenet lesz, aminek ha eltalálják jól az arányát akkor nagy sikere lesz. Ha nem, akkor nem :DDD

    Egy jó medic TF2ben csodákra képes :P sokszor voltam én is medic, mert a többiek általában nem tudták mikor kell benyomni a medic-sebezhetetlenség-képességét így kb. értelmét vesztette a karakter :) (meg support karaktereket heal-eltek Heavy helyett, stb.... sok fogyatékos :U )

Új hozzászólás Aktív témák