Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    őstag

    válasz .LnB #1575 üzenetére

    Na így már értem! :K Én is nagyon kíváncsi vagyok a "versengő" részére, hiszen én csak azzal fogok onnantól kezdve foglalkozni, mihelyst lehetőség van rá.

    Szerintem elég jó eSport játék lehet ebből, legalábbis így első benyomásból ítélve, hiszen tényleg számít az, hogy 5 ember ott legyen a csapatodba komolyan, ne csak szaladgáljon meg a kill-re menjen.

    Az meg erősen kérdéses, hogy tud e egy CS vagy Dota szintjére emelkedni. Meglátjuk. Viszont az biztos, hogy minden percét szinte élveztem a játéknak és nekem a Division után ez az, aminél úgy érzem, hogy meg kell venni. (Bár remélem azért nem csúszik majd úgy a lejtőn mint a Division. Személy szerint biztos vagyok benne, hogy nem, hisz más kategória a kettő.)

    Sokaknál olvasom, hogy TF2 Clone és hogy 0 forintot ér pontosan, hiszen a TF is free to play. Hát, hogy is mondjam? Én nem bírtam játszani 2 óránál többet a TF-el, egyszerűen nem jött át aminek át kellett volna! :( Akkor csak van ott különbség! :K Legalábbis nekem mindenképpen.

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák