Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz cass #12357 üzenetére

    Hallod, te vagy a legnagyobb arc, aki valaha betévedt ide :D
    Én nem tudom, mit szedsz, de adjál belőle nekem is.

    Ja hogy te nem compozol? Akkor mit csinálsz, quick play az ovistársakkal? Ekkora arcra csak akkor lennél feljogosítva, ha legalább eu top 10-ben benne vagy, egyébként nem érzem úgy, hogy bármilyen témában többet érne a véleményed, mint bárki másé ezen a fórumon.

    Na megyek, veszek is gyorsan 3 millió forint értékben gépet meg gémer cuccokat, meg otthagyom a melóhelyet, mert akkor ezek szerint ez a játék nem szórakozás, hanem kőkemény munka, és csak ekkor fogok érni valamit.
    My god :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • oxox

    addikt

    válasz cass #12357 üzenetére

    lol..ahhoz is kevés vagy, hogy azt lásd, hogy magadat járatod le.
    comp egyenlő zéróval, de nem kompozol....tanuld meg, mert hasznos lehet az életbe, vagy ha már felsőbe fogsz járni: olyanról ne ugass amiről halvány lila tapasztalatod sincs.

    én nem vagyok pro, nem is irtam sosem....de 600lvl+ -al hagy ne kelljen már elviselnem egy olyan okoskodásait, aki még a karakterek nevés sem tudja.

    jahh és nem vagyok a barátod kisgyerek, egyelőre azt sem engedném meg személyesen, hogy Tegezzél.

    amig meg nem kompozol addig nem is tudsz semmit a játékról...vagy legalábbis az igazi küzdelemről nem sokat...., qm, arcade csak funnolás az emberek 90%-nak.

    Azért kérdeztem meg, mert én egy karaktert játszok amióta megvettem a játékot, de az nem azt jelenti, hogy nem tudok játszani barátom De ez pont azt jelenti, azt sem tudod, hogy ki rakja le a shield generátort, jó esély van arra, hogy azt sem tudod, kit kell fokuszálnod, ki mit csinál....legalábbis ezt már lirtad, több ez mint valószinü. Olyan mintha benne lennél egy zenekarban, de fingod nincs arról, hogy a melletted lévőnél zongora van, vagy basszus gitár, közben előadod, hogy mekkora nagy ász vagy a csapatban.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • maser

    tag

    válasz cass #12357 üzenetére

    Én meg arról ugatok, hogy az owbe comp az egyenlő a zéróval
    Ezt tényleg nem lehet addig megállapítani, ameddig nem kompetitívezel.
    Ha ilyen jók vagytok miért nem csináltok egy teamet? Lehetne a neve phpros. Biztos top 3-as lenne.
    Szerintem ez egy fantasztikus ötlet. Én támogatom az ötletet.
    Milyen vicces, hogy itt mindenki milyen jónak hiszi magát.
    Hát nálad úgy is jobbak vagyunk. :DD

    U.I.:
    Arról, hogy nem kapsz jó csapatot, te tehetsz. Carryzned kéne, ha jobb vagy.

    Fogadjunk, hogy vagy LOL-ból, vagy CS:GO-ból jöttél. (Azok szarozzák az összes többi játék competitive rendszerét)

    Foredene @ Ragnaros | maser#2802

Új hozzászólás Aktív témák