Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • damion

    csendes tag

    sziasztok!én most intéztem egy steelcore III-t. Nos első tapasztalatok teljesen pozitívak,villámgyors,azonnal bejön minden.ami hátrány,hogy az antennája elég karcsú,és nem lát el messzire.nem tudjátok,micro usb-n keresztül valyon lehetne antennát csatlakoztatni rá? de amúgy a tokja is sokkal jobb lett,kicsit vastagabb,szóval jobban véd. a kicsúszást sikerült végre megoldani azal,h mostmár mind a négy oldalról tartja egy kis pöcök.a hangszórók oldalra kerültek,ami jó,mert az első változatban a tok lefogta a hangszórókat,szóval kikellett belőle csúsztatni,hogy hallani lehessen.root engem is érdekel:D az otg csatlakozót szerintem elbaszták,egy átalakítóba kell beledugni a pendrivot,ami így kilóg a gépból oldalra,mintha csak arra várna,hogy mikor akad bele vki és röti le egyszer....szóval érdemes kábeles otgre váltani,én ezt fogom tenni.állítólag ennek tényleg 1,6on fut a procija.engem nem is érdekel különösebben,így is elég gyors. hd videókat viszi pöccre:D és ami még nagyon jó,h külső winchestert is elbírja,ami hasznos lehet néha.a legjobb az az akksija. nagyon sokáig bírja:D:DDDtehát végülis nekem a wifi antenna gyengesége a legfájóbb pont. de ettől eltekintve megvagyok elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák