Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz lapa #2664 üzenetére

    outlook 2010
    ezt a thread-et én is megtaláltam, de egyetemesen lassú az online imap beállitással, a gép nem lehet ugye lassú:)

    be tudom állitani már a gmail és a t-online fiókot is imap-ra, ez már frankón megy, nem gond. 2 dolog van hátra:

    1. bejön az email a mail szerverre, töltsön le fizikailag c-re az outlook pst file-ba és közben a levél tárolódjon a mail szerveren is, majd a c-re letöltött levelet megválaszolom, elküldöm, az elküldött levelet elmenti c-n szintén a pst file-ba a sent items folderbe, és az elküldött levelet a mail szerver szintén eltárolja ugyanúgy. vagyis 2 helyen van meg a komplett levelezésem úgy, hogy hogy mindent letöltök, hogy offline is nyugodtan és gyorsan dolgozhassak a leveleimben.

    2. szeretném úgy megoldani a két imap mappát, hogy fizikailag egy darab pst file-ba jöjjön be minden, de nyugodtan tudjak levél irásnál változtatni hogy melyik fiókból akarom kiküldeni. mert jelen pillanatban úgy néz ki hogy van egy gmail imap fiókom inbox-szal sent items-szel etc és alatta ugyanigy van egy t-online fiókom is. nem akarok kettőt, fizikailag egy inboxot és egy sent items-et akarok, hogy egy darab pst file legyen a noteszon.

    remélem sikerült pontosan megfogalmaznom :B

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák