Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Fuggetlen N95-osom van, es a Product Code-ot az NSS-el atirva a
    0534852 EURO3
    0536074 EURO3
    0548354

    valamlyikere sem latja a 20.xxx-es szoftvert az NSU. Valaki tud olyen code-ot, amivel elerheto az NSU-n keresztul a 20.xxx-es fw pls?

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    OK. Jo sok guglizas utan megtalaltam a jo product code-ot a V20-as firmware-hez, ez pedig a 0536062 (EURO1 Plum). Ki is raktam vagolapra, majd NSS-et elinditottam, check device, majd scan, majd enable, beirtam, es write. Sikerult is. NSU indit, most mar latja a 20.0.015-ot, es el is kezdtem letolteni. Fuggetlen Nokia N95-om van, angliaban vasarolt (itt is lakom), angol nyelvvel. Most toltogetem, es ha sikerul telepiteni (nem szakad meg kozben 6000000x a qrva wireless netem es nem a frissites kozben fagy meg kek halallal a Vista-m (ugyanis szokott...)), akkor beszamolok az eredmenyekrol.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    Orommel jelentem, hogy sikerult!!! Minden okes! Frissitettem a telom szoftveret a V20-asra (20.xxx), es semmi gond! Masodszorra tudta leszedni a NSU nekem a szoftvert, mert elsore megszakadt kozben a net-kapcsolatom. Masodikra lejott, es a Vista-m sem a telo-frissites idejere idozitette a kethavonkenti egyszeri kek halaljat. Ugyhogy telo ujraindult, felallt a halora. Kiprobaltam a magyar vodas kartyammal is, azzal is. Visszaraktam az itteni O2-es kartyamat, azzal is megy. Szal fuggetlen is maradt, es minden rendben van vele, megy a legujabb szofttal. Es az alabb altalam irt product code-al tudjatok ti is erre frissiteni. Magyar nyelvet nem neztem (lehet, hogy az Euro 1-ben nincs), mert en angol nyelvvel hasznalom amugy is. Szal` mindenkinek csak ajanlani tudom az uj szoftot!

    Udv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák