Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.R.Ewing

    tag

    válasz rdi #3531 üzenetére

    Már ne is haragudj, de szerintem teljesen érthető dolgokat írt le Shev.
    így van. teljesen érthető volt, hogy nem a kérdésemre válaszolt, és utána még jó lekezelő is volt.

    Van aki nála bonyolultabban is meg tud válaszolni egy kérdést.
    most akkor nagyon örülnöm kéne, mi? :D

    És vegyél vissza egy kicsit az arcból légyszives.
    te most miről beszélsz? vegyek vissza az arcomból, hogy kérdezni mertem, oszt nem tetszik, ha valaki válasz címén hülyének néz és okoskodik? nem kötelező válaszolni, ha derogál a kérdés. ilyen stílusban meg pláne nem.

    sőt: az ilyen odaállokésbehányokegyvegyélvisszazarcodbóltmertbeszóltálahaveromnak dologból meg pláne nem kérek köszi. flémelni menjél IRC-re vagy chat.hu-ra.

    Egyébként szerintem a netmegosztó géped tűzfala minden forgalmat szűr , a belső tűzfalaknak szerintem sincs semmi értelme.

    ez még mindig triviális. a kérdés az volt, hogy ha a belső hálót trustedre rakom, akkor az azon lévő gépek net felé irányuló forgalma szűrve lesz, vagy sem? vagy a trusted csak a helyi háló belső kommunikációjára vonatkozik ezesetben?

    ha már a kérdés megértése sem megy, akkor nem kell válaszolni. kibitzként beszólni meg nem kötelező csak azért, mert akadt egy szitu, ahol van rá lehetőség....

    szóval szerintem vegyél vissza az arcodból egy kicsit. de tényleg, csak egy icipicit.
    köszi.

Új hozzászólás Aktív témák