Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celafat

    tag

    Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy az egyik gépemen ki lett cserélve az alaplap(egy teljesen ugyanolyanra, mint az előző volt). Erről a gépről van megosztva az internet 2 másik gép felé. időközben e 2 gép közül egyiknek tönkrement a monitora, így azt nem tudom használni. A probléma ott van, hogy az alaplapcsere óta csak úgy tudom megosztani az internetet, hogy minden újraindítás után le kell futtatnom a hálózati kapcsolatok beállítása varázslót, másképp a másik gépen nincs internet, de még csak a gépet sem látja. Próbáltam azt is, hogy letiltom azt a hálózati kártyát, ami arra a gépre megy, amihez nincs monitor, akkor viszont sehogy sem megy az internet a másik gépen. Csak akkor, ha mindkét gép felé engedélyezve van az internetmegosztás, és hálózti hidat hozok léte. Próbáltam már mindkét gépen új win telepítést is, de igy is csak akkor van net a másik gépen, ha lefuttatom a hálózati kapcsolatok beállítása varázslót. Az Ip cím beállítása ugyanaz, mint azelőtt volt, s akkor rendesen működött minden. Mitől lehet ez?

Új hozzászólás Aktív témák