Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #79 üzenetére

    Megjött a telefon. Fain, szeretem. Meg kellett szokni, meg tanulni kellett a dolgait, de már okésak vagyunk.

    Elköltöztek a szüleim, bár még nem kapták meg a teljes vételárat. Ki akartam maradni az egészből, és sikerült is, de ezt a részét bánom. Nem szeretném hogy megszivassák őket, nem akarnám rágyújtani az "új tulajra" a házat.

    A futómű nem lett még rendbe téve, de újabb probléma ütötte fel a fejét: befognak a hátsó fékek. Nem füstöl, de melegszik és büdös. Szerelőnél van a talicska, remélem 2 napon belül javítják.

    A fő oka annak hogy ideültem, az egy volt általános iskolai osztálytársam. Úgy került a srác a képbe, hogy a nejem által a kislányomnak választott általános iskolába úgy járhat a picikém, ha a suli körzetében lévő utcák valamelyikében lakik. Legalább papíron, legyen egy lakcímkártyája, ami oda szól, tartózkodási helyként.

    A srác megfelelő címen lakik, így megkérdeztem tőle, hogy bejelentkezhet-e a nejem meg a kislányom hozzájuk áprilisig, akkor lesz a beiratkozás. Nem járt volna semmivel, nem kellett volna fizetni, papírmunka sem lett volna neki. Végül nemet mondott, mert ha megtudná az anyja meg a testvére, akkor ők nem mennének bele.

    Így derült ki, hogy 48 éves fejjel az anyjával és a testvérével laknak együtt. Beszarok b+.
    Panaszkodott hogy szar a meló, meg kevés a pénz. Egy sajtgyárban dolgozik, csomagol, vagy ilyesmi. Hétfőn, szerdán pénteken melózik, mert szar a tömegközlekedés.
    Találtam raktáros melót, elküldtem neki. Mondtam, hogy ha szeretné, akkor megkérdezem, lehet hogy nálunk is keresnek raktárost. Azt mondta nem kell, jó a mostani meló.
    Szóval így tart itt valaki 48 évesen, hogy melózni normálisan heti 40 órában az büdös, szakmát tanulni (mert csak érettségije van, erről is dumáltunk) az büdös.
    A csávó egy csőd. Általánosban négyes-ötös tanuló volt, hogy a tökömbe csúszik így le valaki?! :(

    Rip and tear

Aktív témák