Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakondka

    őstag

    válasz cozmo #4236 üzenetére

    Tényleg jól értem ?
    Azt szeretnéd, hogyha nem regisztrál, vagy lép be az oldalra, akkor ne is láthassa az oldalt ?

    Meg lehet csinálni, de van ennek értelme, vagy csak én nem értem ? :U

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • Belba

    őstag

    válasz cozmo #4236 üzenetére

    Cozmo !

    Ez tudod milyen?
    Mint mikor belépsz egy üzletbe körülnézni (megnézni a termékeket, vajon vennél-e valamit) és már mindjárt az ajtóban CSAK AKKOR engednek be az üzletbe, ha előbb megadod az adataid, lakcímed, neved, telefonszámod?...

    Én az ilyen weboldalakon MINDIG kamu névvel/címmel regisztrálok (vagy "leszaromawebshopodat" megjegyzéssel becsukom az ablakot) és többnyire csakazértsem vásárolok! ;]

    Miért ne nézelődhetne valaki regisztráció nélkül is?! :F

    Hidd el, olyan tutijó cuccok vannak nálad, hogy aki regisztráció nélkül körülnéz, hamarosan kedvet kap a vásárlásra is! (Én is vennék egy kosárnyi ezt+azt nálad.) :K

    Az erőszakos kereskedőt viszont nagyon sokan nem szeretik... :(

    Ezzel elérheted, hogy milliónyi kamu-regisztrációd lesz, és jóval kevesebb Vevőd, mintha nem vagy erőszakos.

    A Vevőket úgy csalhatod magadhoz, ha
    - előnyösek az áraid
    - különleges cuccokat kínálsz
    - gyorsan szállítod a cuccot
    - vannak nálad jó kis akciók
    - a Vevőket próbálod gondoskodóan "körülvenni" (egyszerű megrendelés, visszaigazolások, ügyfélszolgálat, segítőkészség, stb.)

    Persze, ez csak egy javaslat...
    Igazából úgy lehetne kipróbálni, hogy mennyire igazam van, ha lenne 2 tökegyforma webshopod, egyiken vezesd be az "agresszív logint" a másikon tegyél ki egy üdvözlő feliratot. 1 hónap után meglátnád a különbséget!

    Jaj! És akkor a "felugró-popup-ablakok"... :O :O :O
    Ez nálam is le van tiltva, meg még a netezők 90%-nál.
    MINDENKI GYŰLÖLI! :((

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák