Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sil

    senior tag

    válasz tildy #100 üzenetére

    Mert minek tudjon olyan dolgokat alapból, ami nekem nem kell. Az IE is tud egy csomó dolgot alapból (amit sose használsz: pl van olyan, aki használta IE-ben a Keresés meg Multimédia meg mittudoménmilyen gombokat?), csak pont amit kellene, azt nem. Az Opera is biztos tud egy csomó tökfölösleges dolgot is (pl kapásból minek bele emailkliens, amikor én Thunderbird-öt használok). De mondom, ez tényleg a kinek a pap, kinek a papné esete, nekem pont a moduláris felépítés jön be a Firefoxban, másnak meg nem, ezen fölösleges vitázni.

    A reklámcsík meg engem kifejezetten zavarna, pl eleve 800x600-as a képernyőm, ha még ebből elvenne helyet egy reklámcsík, akkor hova rakom a gombokat meg az eszköztárakat? Meg nem azért tüntetem el a reklámokat a weboldalakról (AdBlock kiterjesztés rulez), hogy aztán a böngészőm nyomja a képembe a reklámokat... Ha meg pl rájövök, hogy neadjisten angolul kéne tanulnom (vagy bármi másra van szükségem), akkor nem reklámokból fogok tájékozódni, hanem rákeresek a Google-n...

Új hozzászólás Aktív témák