Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Jim Tonic #10586 üzenetére

    Hát nekem össz-vissz 200e alatt volt a cucc de sokat jelentett, hogy haverom folyamatosan segített, bár nem autó hifis hanem hangosít de így lett pl nekem is zárt 30-as jbl láda, nézte az adatokat, a membránok formáját, árat, a többi cuccot hozzá így egész jó cucc lett :)

    [link] Így néz ki a csomagtartó, nem egy hatalmas vagy csicsás láda de jól szól nagyon.

    MP3: óriási különbségek vannak mp3-ak között is de az audio cd a legjobb benne... fura de pl szeretem hallgatni a 4 évszakot audio lemezről néha mert annyira tisztán szól, és jóval magasabb hangerőt is elbír recsegés-rezonálás nélkül a cucc és nem azért mert halk a zene... jobb a minősége persze mp3 és mp3 között is van sok eltérés... pl szeretem a radio 1-et megvan sok mp3 de sokszor annyira rossz a hangja, hogy inkább kihagyom.

    800e sem kevés... de egyébként jó cuccoknál valóban hamar ki jön ennyi... pláne abból kiindulva, hogy ugyan az enyémet sem tartom rossznak de ez még elég alap de azért jobb mint a sal hifi meg mnc fej dolgok :)

    Ovál vs láda: nekem is volt ilyen időszak... 2x 23 centis JBL GTO 3 utas ovál volt bent + MNC 400W bandpass láda 2 reflex nyílással. Jól szólt de az volt a vicc, hogy azok az oválok tudtak annyi mélyet kb mint maga a láda a sal erősítővel és hát azoknak messze jobb volt a hangjuk mint a 23 centis xplodoknak de ugye előbb volt a láda és xplod és csak utána jött a jbl... elég lett volna csak a jbl is pláne azokat erősítve :D 300w már szépen szólt volna :D

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák