Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Untappd lista

    lo Leginkább saját magamnak, lista ha felkerül vagy lekerül egy-hely az Untappd-re.Mostani lista:Beeráló-...

  • ASUS blog: tágítsunk a látóterünkön!

    ph Egy notebook nagyon jó munkaeszköz lehet, de a kisméretű kijelző sokszor kevésnek bizonyul. Ezen segítenek a hordozható monitorok!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz Daywalker #10569 üzenetére

    Egyetlen egyszer vállaltam (Clio) 13-as szettet előre, utána többet sosem. 16 alá sosem, akkor faragok, vagy nem vállalom. :)
    Vectra C gyárilag 4x17cm-es, ide lehetne kerettel 16-osokat, a Pioneernek van ide passzoló premium szettje premium áron. Nem kell faragni, a magasak is bepattannak a helyükre. Sajnos nem olcsó, most nem tudok erre is pénzt áldozni. De 100%, hogy az lesz.

    Szerintem nincs értelme olyan szettnek, ahol a mélyládád komoly végfokon ül, a közép és magas meg a fejegység erősítőjén szól. Ha nincsenek erősített közepek, akkor én maximum egy aktív ládát szoktam ajánlani. Oka egyszerű, elnyomod az egészet: rms 10-20w közép ellen rms 500w-tal nekiindulni...

    #10570: Ez tökéletesen így van, de a Dinamat már a high-end kategória. És tényleg k.rva nehéz. Mintha még egy dagadt embert vinnél magaddal állandóan. Nagyon szépen szóló rendszereket lehet nélkülük is építeni, még akár egy suzuki swiftbe is, pedig az már a zenebona pléhvödörben kategória.

    [ Szerkesztve ]

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák